Początek roku to zazwyczaj wielkie wyczekiwanie na nowości u wielu producentów. Warto jednak zainteresować się również modelami, które dostępne były w poprzednim roku, gdyż można znaleźć je w bardzo atrakcyjnych ofertach. Taką ofertę przygotowała Aprilia Polska dla klientów, którzy zakupią Tuono 660 z rocznika 2022.

Tuono 660 to mniejszy brat słynnego Tuono V4, a także bliźniacza konstrukcja do RS 660. Wszystkie modele z Noale wyróżnia niesamowita dynamika i doznania z jazdy. Tym co odróżnia średnie Tuono to wyjątkowa, zwinna sylwetka, dzięki czemu kierowca ma do dyspozycji bardzo zgrabny i poręczny motocykl, a także lepsza ergonomia do codziennego użytkowania, dzięki szerokiej kierownicy i bardziej wyprostowanej pozycji. Tuono 660 to idealny motocykl do podbijania miasta oraz weekendowych wypadów.

Aprilia Polska oferuje Tuono 660 z rabatem 3 300 zł oraz dokłada do tego rozszerzenie standardowej, dwuletniej gwarancji o dodatkowe dwa lata, dzięki czemu klient zyskuje cztery lata nieprzerwanej opieki.

Tuono posiada pięć trybów jazdy, z których trzy przeznaczone są na drogę, a dwa do jazdy po torze. Dzięki temu kierowca posiada duży wybór dostosowania swojego stylu jazdy, który łatwo i przyjemnie doprecyzuje za pomocą multifunkcyjnego panelu TFT.

Podobnie jak RS 660, Aprilia Tuono 660 może pochwalić się niesamowitym stosunkiem masy do mocy. 95 KM przy 183 kg jest rekordem w swojej kategorii i sprawia, że jest to przystępny sportowy naked, odpowiedni dla każdego motocyklisty zarówno na szosie, jak i na torze.

Jeśli chodzi o styl, Tuono 660 nosi wszystkie cechy, których można oczekiwać od sportowego motocykla z Noale. Eleganckie, kompaktowe wymiary podkreślają jego dynamiczny charakter. Bezwstydnie zapożyczył również innowacyjną podwójną owiewkę od RS 660, aby poprawić aerodynamikę, będącą wynikiem rygorystycznych testów w tunelu aerodynamicznym.

Rama i wahacz z odlewanego ciśnieniowo aluminium w Tuono 660 tworzą naprawdę wspaniałą konstrukcję. Jakby tego było mało, mamy do dyspozycji regulowane zawieszenie Kayaba z dedykowaną konfiguracją. Dodatkowo wymiary podwozia zaprojektowano w celu poprawy ergonomii i prowadzenia dzięki przeprojektowanej geometrii kolumny kierownicy.

Wybierz spośród trzech dedykowanych malowań: Concept Black, Iridium Grey i specjalnego Acid Gold, które zadebiutowało w RS 660.

Magdalena Danikiewicz
Tel.: +48 509 463 728
E-mail: m.danikiewicz@motomio.pl
Zakopiańska 171a, Kraków

#Aprilia #ApriliaTuono660 #ApriliaRacing