Zawsze jest dobry czas na to, żeby podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu motocykla oraz zadbać o swoje bezpieczeństwo. Teraz możesz zrobić to w najlepszy możliwy sposób!

Pragniemy zaprosić Cię na szkolenie motocyklowe Moto Mio organizowane wspólnie z JC Group oraz PKO Leasing. Szkolenie odbędzie się 12.05.2024 w krakowskim Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Moto Park.

Będziemy mieli przyjemność współpracować z najlepszymi instruktorami w Polsce. JC Group jest organizatorem szkoleń podnoszących bezpieczeństwo jazdy motocyklem oraz szkoleń sportowych. Nie ma znaczenia, czy wsiadasz na motocykl od święta, czy też praktycznie z niego nie schodzisz. Nieważne, czy niemal leżysz na swoim ścigaczu, czy właśnie szykujesz swojego turystyka na wyprawę na drugi koniec Europy. To szkolenie jest dla Ciebie.

Profesjonalna kadra szkoleniowa (licencjonowani instruktorzy sportu motocyklowego PZM, zawodnicy licencji A i B, instruktorzy techniki jazdy) nauczy Cię nie tylko jak zachowywać się i na co uważać na drodze, ale także w bezpiecznych warunkach pokaże, gdzie są limity Twojego motocykla. A to wszystko w miłej i przyjemnej atmosferze, do tego na specjalnie przygotowanym obiekcie.

Trening został opracowany na bazie znanej i cenionej formuły Ducati Riding Experience. Dzięki temu w szkoleniu mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i doświadczeni motocykliści. Uczestnicy zostaną podzieleni na niewielkie grupy, co zapewnia indywidualne podejście względem każdego z osobna.

Cena: 799 PLN brutto za miejsce

Ilość miejsc jest ograniczona do 24 uczestników!

Cena obejmuje wynajem toru na wyłączność, 6 godzin intensywnego i merytorycznego szkolenia oraz poczęstunek dla uczestników.

Ważne: szkolenie odbywa się niezależnie od pogody! Obowiązuje pełny strój motocyklowy z atestami (kask, kurtka lub kombinezon motocyklowy, spodnie, buty i rękawice). Nieobecność w dniu szkolenia powoduje utratę wykupionego miejsca.

Zapisy:

Michał Zieliński

Tel +48 534 950 494

m.zielinski@motomio.pl

Zdjęcia autorstwa Daria Kawka, Albert Woźniak/Route 36 Media

Oto kilka zdjęć z zeszłorocznego szkolenia.