MOTO MIO

Aktualności

LionLOG – nowoczesny system monitoringu GPS

13 maja 2022

ionLOG to stosunkowo młoda firma pełna pasjonatów motoryzacyjnych podróży. Co więcej, lubią kolekcjonować wspomnienia i wracać do nich, aby odczuć nieco nostalgii. W związku z tym narodził się pomysł, aby w jakiś sposób usprawnić ten proces.

Czytaj więcej

Wejdź do świata Moto Guzzi i zgarnij voucher o wartości 3000 PLN!

4 maja 2022

Nie da się ukryć, że Gutki najlepiej prezentują się, kiedy doposażone są w różne dodatkowe akcesoria. Dzięki temu stają się swoistym odbiciem ich właściciela. W związku z tym, Moto Guzzi Polska wraz z siecią dealerską uruchamia specjalną promocję.

Czytaj więcej
Kup motocykl marki Benelli z pakietem korzyści!

Kup motocykl marki Benelli z pakietem korzyści!

25 marca 2022

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty dostępnej jedynie w naszym salonie i ciesz się swoim nowym Benelli!

Czytaj więcej

Ostatnie sztuki Moto Guzzi V85TT oraz V9 Bobber w wydaniu Centenario czekają w specjalnej promocji!

25 marca 2022

Rok 2021 był dla marki Moto Guzzi wyjątkowy. Obchodziliśmy setne urodziny producenta motocykli z Mandello del Lario, a zwieńczeniem tej okrągłej rocznicy było wprowadzenie specjalnego malowania dla modeli V85TT, V9 Bobber oraz V7 Stone. Grafika Centenario nawiązywała do wyjątkowego modelu Otto Cilindri, jednego z najważniejszych motocykli w gamie tych wyprodukowanych przez Moto Guzzi na przestrzeni ostatniego stulecia.

Czytaj więcej

Aprilia Tuareg 660: najlepsze z obu światów!

25 marca 2022

W branży, w której często idzie się na kompromisy Tuareg 660 wyznacza nowy kurs, oferując wzorcowe osiągi w każdych warunkach. To prawdziwy motocykl o przygodowym charakterze.

Czytaj więcej
Gama rowerów elektrycznych Ducati E-Bike została zaktualizowana na rok 2022 i rozszerzyła się o nowy segment modelem Ducati Futa

Gama rowerów elektrycznych Ducati E-Bike została zaktualizowana na rok 2022 i rozszerzyła się o nowy segment modelem Ducati Futa

7 marca 2022

Ósmy odcinek internetowej serii Ducati World Première 2022 został poświęcony prezentacji nowych modeli z rodziny Ducati E-Bike. Celem Ducati jest zaoferowanie entuzjastom nowych, ekscytujących doznań na dwóch kołach. W sezonie 2022 największą nowością jest model Futa, czyli pierwszy rower szosowy Ducati z elektrycznym wspomaganiem napędu. Gama rowerów elektrycznych Ducati E-Bike została również wzbogacona o ewolucję modelu

Czytaj więcej
Ducati Multistrada V4: nowe malowanie, usprawnienia eDucati Multistrada V4: nowe malowanie, usprawnienia elektroniczne i nowe akcesoria dostępne na rok 2022

Ducati Multistrada V4: nowe malowanie, usprawnienia elektroniczne i nowe akcesoria dostępne na rok 2022

1 marca 2022

O sukcesie Multistrady V4 świadczą nie tylko opinie specjalistycznej prasy, ale także zadowolenie właścicieli. Ducati nie ustaje jednak w rozwoju projektu, a ciągle prace badawczo-rozwojowe mają na celu doskonalenie motocykla z uwzględnieniem wszystkich potrzeb Ducatisti.

Czytaj więcej

Ducati Unica: program dla tych, którzy chcą mieć jedyny w swoim rodzaju motocykl marzeń

3 lutego 2022

Centro Stile Ducati otwiera swoje podwoje dla Ducatisti i pomaga spełnić marzenia o motocyklach unikalnych na skalę światową. Dzięki nowemu programowi personalizacji Ducati Unica Klienci mogą puścić wodze fantazji wykraczające poza standardowy konfigurator i stworzyć wyjątkowy model wraz z projektantami Ducati.

Czytaj więcej

Red Tour 2022 oraz premiera Aprilia Tuareg 660

20 stycznia 2022

Stało się. Wreszcie w naszym salonie zagoszczą pierwsze najnowsze modele na sezon 2022. Tak się składa, że tegoroczny Ducati Red Tour oraz premiera Aprilia Tuareg 660 zbiegną się ze sobą w czasie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wydarzenie obfitujące w świetne okazje.

Czytaj więcej