MOTO MIO

Aktualności

szkolenie z JC Group

Szkolenie z JC Group w Moto Park Kraków

11 sierpnia 2023

Zawsze jest dobry czas na to, żeby podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu motocykla oraz zadbać o swoje bezpieczeństwo. Teraz możesz zrobić to w najlepszy możliwy sposób!

Czytaj więcej

Lato gwarantowane: 4-letnia gwarancja na motocykle i skutery z grupy Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa

4 sierpnia 2023

Wakacyjne wyprawy na motocyklu lub skuterze są doskonałą okazją do odkrywania pięknych krajobrazów i czerpania radości z jazdy na dwóch kołach. Ostatnią rzeczą, o jakiej chcemy wtedy myśleć, to skutki ewentualnych awarii. Dlatego wszystkie zakupione w sierpniu pojazdy marek z włoskiej grupy Piaggio obejmuje aż 4-letnia gwarancja!

Czytaj więcej

Monster 30° Anniversario: Ducati w wyjątkowy sposób świętuje motocyklowy symbol świata nakedów

28 lipca 2023

Ducati poprzez nową odmianę Monstera składa hołd modelowi, który zmienił świat motocykli. Specjalny Monster 30° Anniversario, limitowany do zaledwie 500 sztuk, wyróżnia się między innymi trójkolorowym malowaniem. Dzięki najbardziej zaawansowanym komponentom, które zwiększają sportowe i dynamiczne właściwości, jest to najlżejszy Monster w historii.

Ducati świętuje 30-lecie Monstera modelem z numerowanej serii ograniczonej do 500 sztuk. Wersja

Czytaj więcej

Ducati Kraków Travel & Meet

13 lipca 2023

Nie trzeba podkreślać, że nasza rodzina złożona z miłośników włoskich jednośladów jest wyjątkowa. A czy może być coś lepszego niż czas spędzony z rodziną i to w dodatku na realizowaniu wspólnej pasji? Odpowiedź nasuwa się sama.

Czytaj więcej

Wakacje po włosku z Grupą Piaggio: rabaty nawet do 6000 zł!

4 lipca 2023

Nie musisz wyjeżdżać z Polski, żeby poczuć klimat słonecznej Italii. Teraz możesz kupić motocykl lub skuter jednej z legendarnych włoskich marek – Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio lub Vespa – z dużym upustem, sięgającym nawet 6000 zł. Gdzie pojedziesz za zaoszczędzone pieniądze? Decyzja należy tylko do Ciebie!

Czytaj więcej

Formuła Ducati Riding Experience w sezonie 2023 rozszerza się o szkolenie DRE Adventure!

28 czerwca 2023

DRE Adventure Academy to kurs przeznaczony dla entuzjastów przygód, którzy chcą poznać tajniki jazdy w lekkim terenie, a także w bezpiecznych warunkach szkolić się pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Czytaj więcej

Doświadczaj przyjemności podróżowania z Multistradą V2 S w nowym malowaniu Thrilling Black & Street Gray

20 czerwca 2023

Multistrada V2 S łączy w sobie cechy prawdziwego podróżnika i szczyptę agresji miejskiego zawadiaki. Rodzina Multistrada kończy w tym roku 20 lat.
 Intuicyjna, wygodna i zaawansowana technologicznie – te cechy idealnie obrazują Multistradę V2 S, która została zaprojektowana, aby dawać przyjemność z jazdy podczas każdej przygody. W Na rok 2024 gama kolorów Multistrady V2 S została zaktualizowana o nowe
malowanie o nazwie Thrilling Black & Street Grey.

Czytaj więcej

We Ride As One, czyli parada Ducatisti w Krakowie

7 czerwca 2023

Na całym świecie, a także w każdym z ośmiu polskich miast, gdzie zlokalizowane są salony Ducati, 6 maja odbyły się wydarzenia z unikalnym programem dla Ducatisti. Niestety, złe warunki atmosferyczne tego dnia wystąpiły na wielu obszarach Polski, w tym również w Krakowie, dlatego postanowiliśmy powtórzyć naszą paradę, gdy tylko pojawi się taka możliwość.

Czytaj więcej

Jeszcze więcej stylu w rodzinie Monster dzięki nowemu lakierowi Iceberg White

24 maja 2023

Kompaktowy i lekki motocykl typu naked to esencja Ducati – zaprojektowany dla czystej przyjemności z jazdy. Gama kolorystyczna modeli Monster i Monster Plus na rok 2024 została wzbogacona o malowanie Iceberg White.

Czytaj więcej