MOTO MIO

Aktualności

Ducati Streetfighter V4 Lamborghini: ekstremalne połączenie sportowego charakteru, ekskluzywności i efektowności

7 września 2022

Z serca Motor Valley, podczas Grand Prix San Marino i Riviera di Rimini, czternastej rundy Moto GP
odbywającej się na torze Misano imienia Marco Simoncelliego, Ducati zaprezentowało Streetfightera V4
Lamborghini. Nowy model miał swoją premierę w inaugurującym odcinku Ducati World Première 2023.

Czytaj więcej

Aprilia: 3300 zł rabatu na wszystkie modele z gamy 660!

6 września 2022

Powrót do szkoły to dla niektórych trudny czas… My z kolei postanowiliśmy powtórzyć sobie zasady dzielenia i mnożenia, dzięki czemu możesz tylko zyskać!

Czytaj więcej
Nadchodzą nowe Piaggio MP3!

Nadchodzą nowe Piaggio MP3!

30 czerwca 2022

Piaggio MP3 stworzyło nowy segment rynku, w którym pozostaje niekwestionowanym liderem za sprawą ciągłego rozwoju technologicznego. Szesnastoletnia historia sukcesu mierzona jest liczbą ponad 230 000 sprzedanych do tej pory pojazdów. Wynik  ten jest jeszcze bardziej imponujący, gdy weźmiemy pod uwagę popularność modeli MP3 na rynku globalnym wśród różnego rodzaju odbiorców: od kierowców samochodów poszukujących bardziej praktycznej i coraz bezpieczniejszej alternatywy (Piaggio MP3 można prowadzić tylko z samochodowym prawem jazdy), aż po zaawansowanych motocyklistów, którzy są w stanie wykorzystać zalety i cechy techniczne tego unikalnego pojazdu.

Czytaj więcej

Aprilia 660 Experience: Ride Like A Pro

29 czerwca 2022

„Aprilia 660 Experience: Ride like a pro” to event szkoleniowy dla posiadaczy motocykli Aprilia z serii 660, ze szczególnym nastawieniem na modele RS660 oraz Tuono660. Nasz cel to doskonalenie techniki jazdy i podnoszenie bezpieczeństwa motocyklistów, szczególnie tych jeżdżących na motocyklach z Noale.

Czytaj więcej

Kup Tuarega 660 i zgarnij 3000 zł rabatu na dedykowane akcesoria!

22 czerwca 2022

Tuareg 660, to od momentu pojawienia się na rynku, najbardziej pożądany motocykl w stawce maszyn z Noale. Niezwykły dual, dzięki któremu zrealizujesz najdzikszą wyprawę po bezdrożach, a także udasz się na komfortową przejażdżkę po najbliższej okolicy. Bazowa wersja pozwala na wiele niefrasobliwej radości podczas off-roadowych wypadów, a dedykowane akcesoria, takie jak chociażby pakowne kufry pozwalają na beztroskie wojaże nawet tam, gdzie kończy się asfalt. To właśnie z myślą o miłośnikach podróży przygotowaliśmy specjalną, letnią promocję.

Czytaj więcej

Kup motocykl marki Benelli i zgarnij kask oraz kufer za darmo!

6 czerwca 2022

Benelli Polska przygotowało wyjątkową ofertę dla wszystkich przyszłych posiadaczy modeli BN 125, Leoncino 125, Leoncino 250, TRK 251, TRK 502 oraz TRK 502 X! Dla każdego, kto w dniach 07.06.2022 – 31.08.2022 zakupi któryś z wymienionych modeli, otrzyma nagrodę gratis!

Czytaj więcej

LionLOG – nowoczesny system monitoringu GPS

13 maja 2022

ionLOG to stosunkowo młoda firma pełna pasjonatów motoryzacyjnych podróży. Co więcej, lubią kolekcjonować wspomnienia i wracać do nich, aby odczuć nieco nostalgii. W związku z tym narodził się pomysł, aby w jakiś sposób usprawnić ten proces.

Czytaj więcej

Wejdź do świata Moto Guzzi i zgarnij voucher o wartości 3000 PLN!

4 maja 2022

Nie da się ukryć, że Gutki najlepiej prezentują się, kiedy doposażone są w różne dodatkowe akcesoria. Dzięki temu stają się swoistym odbiciem ich właściciela. W związku z tym, Moto Guzzi Polska wraz z siecią dealerską uruchamia specjalną promocję.

Czytaj więcej
Kup motocykl marki Benelli z pakietem korzyści!

Kup motocykl marki Benelli z pakietem korzyści!

25 marca 2022

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty dostępnej jedynie w naszym salonie i ciesz się swoim nowym Benelli!

Czytaj więcej