Istniejemy dla Was od 1990 roku. Nie tylko kochamy motocykle, ale również nimi żyjemy.

W każdym aspekcie naszej działalności prym wiedzie pasja. To właśnie dzięki temu możemy dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń, w tym jedynego w swoim rodzaju poczucia wolności, jakie daje jazda na jednośladzie.

Nasz nowo otwarty salon to aż 1000 m²  włoskich motocykli, skuterów, odzieży i akcesoriów. Wszystko dopracowane  i dopięte na ostatni guzik tak, żeby wchodząc tu każdy mógł poczuć włoski styl i klimat.  Chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe. Zależy nam na tym, aby każdy – tak jak my- mógł się zakochać we włoskich markach. To prawdziwe piękno i elegancja, która jest absolutnie ponadczasowa!

Zapraszamy na nasze 3 piętra gdzie znajdziecie :

  • Parter – dedykowany tylko marce Ducati;
  • Pierwsze piętro – gdzie jest Aprilia, Moto Guzzi, Vespa i Piaggio. Znajdziecie tu również akcesoria i miejską odzież motocyklową Tucano Urbano.
  • Drugie piętro – przeznaczone marce Benelli oraz NIU. To także królestwo odzieży motocyklowej i kasków, w którym znajdziesz takie marki jak: Dainese, Rev’it, Shima, Macna, Blauer, AGV, Shoei, Hjc, Momo Design, Tcx, Pmj i wiele innych.

Posiadamy także na miejscu autoryzowany serwis wszystkich naszych marek, gdzie mamy przygotowany nowy, specjalistyczny sprzęt do pełnej diagnostyki, oraz wykwalifikowanych mechaników, którzy znają włoskie marki od podszewki.