Moto Mio

O nas

O nas

Istniejemy dla Was od 1990 roku. Nie tylko kochamy motocykle, ale również nimi żyjemy.
W każdym aspekcie naszej działalności prym wiedzie pasja. To właśnie dzięki temu możemy dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń, w tym jedynego w swoim rodzaju poczucia wolności, jakie daje jazda na jednośladzie.

Nasz nowo otwarty salon to aż 1000 m²  włoskich motocykli, skuterów, odzieży i akcesoriów. Wszystko dopracowane  i dopięte na ostatni guzik tak, żeby wchodząc tu każdy mógł poczuć włoski styl i klimat.  Chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe. Zależy nam na tym, aby każdy – tak jak my- mógł się zakochać we włoskich markach. To prawdziwe piękno i elegancja, która jest absolutnie ponadczasowa!

Zapraszamy na nasze 3 piętra gdzie znajdziecie :
  • Parter - dedykowany tylko marce Ducati;
  • Pierwsze piętro - gdzie jest Aprilia, Moto Guzzi, Benelli, Mondial, Vespa i Piaggio. Znajdziecie tu również akcesoria i miejską odzież motocyklową;
  • Drugie piętro – królestwo odzieży motocyklowej i kasków, w którym znajdziesz takie marki jak: Dainese, Rev’it, Shima, Macna, Blauer, AGV, Shoei, Schuberth, Momo Design, KYT, Bell i wiele innych.

Posiadamy także na miejscu autoryzowany serwis wszystkich naszych marek, gdzie mamy przygotowany nowy, specjalistyczny sprzęt do pełnej diagnostyki, oraz wykwalifikowanych mechaników, którzy znają włoskie marki od podszewki.

Dodatkowo zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego Moto Mio Concept Store – małego salonu „matki” – w zabytkowej części Galerii Kazimierz. Idealna propozycja dla tych, którzy idąc na zakupy „modowe” czy po tak zwane „bułki do sklepu” do Carrefoura chcieliby wstąpić i zobaczyć włoskie perełki motoryzacyjne (i nie tylko motoryzacyjne), a także poznać naszą ofertę.

Wirtualny spacer po naszych obiektach

Moto Mio Salon Zakopiańska
Moto Mio Salon Zakopiańska Salon Ducati Kraków
Moto Mio Salon Zakopiańska Salon Ducati Kraków

MotoMio

Instagram

[instagram-feed]