Moto Mio

O nas

O nas

     Istniejemy od 1990 r. i jesteśmy dla Was, ponieważ jesteśmy dokładnie tacy sami jak Wy. Nie tylko kochamy motocykle, ale żyjemy nimi.  Pasja zawsze była, jest i będzie na pierwszym miejscu, a to z niej rodzą się najpiękniejsze rzeczy! Naszym celem jest najwyższy poziom obsługi i najciekawsza oferta na rynku.

     Nasz nowo otwarty salon to aż 1000 m²  włoskich motocykli, skuterów, odzieży i akcesoriów. Wszystko dopracowane  i dopięte na ostatni guzik tak, żeby wchodząc tu każdy mógł poczuć włoski styl i klimat.  Chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe. Zależy nam na tym, aby każdy – tak jak my- mógł się zakochać we włoskich markach. To prawdziwe piękno i elegancja, która jest absolutnie ponadczasowa!

     Zapraszamy na nasze 3 piętra gdzie znajdziecie :
  • Parter - dedykowany tylko marce Ducati
  • Pierwsze piętro - gdzie jest Aprilia, Moto Guzzi, Mv Agusta, Mondial, Vespa i Piaggio oraz jeden „niewłoski” wyjątek Super Soco. Znajdziecie również akcesoria i miejską odzież motocyklową.
  • Drugie piętro – królestwo odzieży motocyklowej i kasków, znajdziesz takie marki jak Dainese, Rev’it, Shima, Macna, Blauer, Agv, Shoei, Schuberth, Momo Design, KYT, Bell i wiele innych.

Posiadamy także na miejscu autoryzowany serwis wszystkich naszych marek, gdzie mamy przygotowany nowy, specjalistyczny sprzęt do pełnej diagnostyki, oraz wykwalifikowanych mechaników, którzy znają włoskie marki od podszewki.

Dodatkowo zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego Moto Mio Concept Store – małego salonu „matki” – w zabytkowej części Galerii Kazimierz. Idealna propozycja dla tych, którzy idąc na zakupy „modowe” czy po tak zwane „bułki do sklepu” do Carrefoura chcieliby wstąpić i zobaczyć włoskie perełki motoryzacyjne (i nie tylko motoryzacyjne) i poznać naszą ofertę.

Wirtualny spacer po naszych obiektach

Moto Mio Salon Zakopiańska
Moto Mio Salon Zakopiańska Salon Ducati Kraków
Moto Mio Salon Zakopiańska Salon Ducati Kraków

Poznaj zespół Moto Mio

Robert Małopolski

Robert Małopolski

Właściciel

MotoMio

Kadra zarządzająca

IMG_5915

Alexander

Dyrektor Salonu Galeria Kazimierz

a.malopolski@motomio.pl
+48 602 155 512

IMG_591555

Rafał 

Dyrektor Zarządzający

r.dyduch@motomio.pl

+48 509 463 914

MotoMio

SPRZEDAŻ

IMG_5905

Krzysztof

Opiekun marki Ducati

krzysztof.malek@motomio.pl

+48 533 315 549

Screenshot_3

Paweł

Opiekun marki  Super Soco

p.palma@motomio.pl

+48 602 155 512

MotoMio

Serwis

IMG_5883

Tomasz

Doradca serwisowy

IMG_9534

Wojciech

Mechanik

MotoMio

Instagram

[elfsight_instagram_feed id="1"]