Święto zakochanych to wspaniała okazja, aby nie tylko pomyśleć o tych, których kochamy, ale też i o tym, co kochamy! Jeżeli jesteś miłośnikiem włoskiej motoryzacji, to w tym roku jest to również twoje święto. Love Italia! Przyjdź do nas i zamów ukochany pojazd 10% taniej!

Aż cały miesiąc trwać będzie święto zakochanych we włoskiej motoryzacji, zaczynając oczywiście od 14 lutego. Aż do 14 marca będziecie mieć czas na to, aby zaprosić do siebie wybrankę swojego serca z przebogatej gamy motocykli i skuterów włoskich producentów. Miłość ta, która może okazać się dozgonną, nie zrujnuje Twojej kieszeni. Jeżeli w tym czasie zdecydujesz się na wejście w związek z włoską, jednośladową motoryzacją, zostaniesz obdarowany rabatem w wysokości 10% na Twoją wyjątkową wybrankę!

Historia, klasyka – Moto Guzzi

Ty musisz tylko zdecydować, czy rozkochasz się w klasyce Moto Guzzi, motocyklach z duszą i nostalgią wprost z minionej już bezpowrotnie epoki. Każdy kilometr pokonywany modelami V7 czy V9 przenosić cię będzie w czasie, do chwil minionych. Niesamowity gang położonej wzdłużnie V-ki Moto Guzzi sprawi, że twe serce zabije w jego rytmie… Chyba że wolisz pokonywać turystyczne kilometry na V85 TT w wygodzie i komforcie, nie zapominając oczywiście o wysublimowanym smaku klasycznej konstrukcji silnika, nadwozia i retro detali…

Zapach torów wyścigowych – Aprilia

Kochasz sport? Jeżeli serce bije ci mocniej na widok toru wyścigowego oraz wskaźnika obrotomierza pnącego się szybko w górę, nie możesz zapomnieć o włoskiej marce, która w wyścigach jest od zawsze! Aprilia! RSV4, Tuono V4, Tuono 660, RS125 to tylko część oferty tego producenta, na widok której po prostu zmiękną ci kolana.

Duży może więcej – Piaggio

Nieważne czy posiadasz motocyklowe prawo jazdy, czy też nie, bo rozkochają cię w sobie jedno- i… trzyśladowe skutery Piaggio. Jednoślady dużych pojemności Beverly zapewnią ci niesamowite doznania, wręcz teleportacyjne, jeżeli tylko posiadasz uprawnienia kategorii A2 lub A, natomiast cała gama pojazdów MP3 przeniesie cię w ekspresowym tempie w każde miejsce na mapie, jeżeli dysponujesz jedynie prawem jazdy kat. B. Do tego cała gama modeli pojemności 50 i 125. Jak się w nich nie zakochać?

Miłość pieniędzy nie liczy – Vespa

Jeśli jednak kochasz mocno, to mimo braku walentynkowej promocji, zapewne za serce złapie cię któraś z pięknych Vesp o powabnej linii nadwozia i niezaprzeczalnie, zawsze modnym stylu. Widzisz już siebie pędzącego przez miasto elektrycznym modelem Elettrica, a może bardzie przemawia do ciebie klasycznie czerwona jak serce Primavera? Nie? Zatem klasyka sportowych modeli GTS czy Sei Giorni musi cię oczarować! Tego uczucia nie da się przeliczyć na pieniądze…

Regulamin:
Promocja obowiązuje w od 14.02 do 14.03.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami, ale może być stosowana zamiennie.

Promocją nie są objęte następujące modele: Piaggio 1, Aprilia RS 660 i Tuareg 660, Moto Guzzi V100 oraz cała gama modeli Vespa.

Promocji nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Promocja ma charakter ograniczony czasowo i jest zależna od dostępności danego modelu z rocznika 2022.

Promocja dotyczy modeli z rocznika 2022. Promocją nie są objęte modele z rocznika 2023.

Promocja obejmuje rabat -10% od cen katalogowych modeli z rocznika 2022 (wg. Cennika z roku 2022 dostępnego u dealerów).

Magdalena Danikiewicz
Tel.: +48 509 463 728
E-mail: m.danikiewicz@motomio.pl
Zakopiańska 171a, Kraków

#MotoGuzzi #Aprilia #Piaggio #Walentynki