Zimowa akcja serwisowa Ducati: nie zwlekaj i już teraz przygotuj swój motocykl na wiosnę!

Zimowa aura skutecznie unieruchomiła Twój motocykl w garażu, a Ty z niecierpliwością czekasz już na rozpoczęcie nowego sezonu? Jeśli na wiosnę chciałbyś wyjechać na drogi od razu, gdy tylko temperatura i warunki atmosferyczne będą na to pozwalały, proponujemy zarezerwowanie wizyty w zaprzyjaźnionym serwisie Ducati już teraz i skorzystanie z pakietu dodatkowych korzyści.

Zima to najlepszy czas, aby wykonać bieżące naprawy, wymienić olej i zadbać o odpowiednią ochronę silnika, a także zamontować nowe części eksploatacyjne, jak klocki hamulcowe, filtry czy akumulatory, które zagwarantują bezproblemową, przyjemną i bezpieczna jazdę.

Krótki czas oczekiwania na wizytę w serwisie to tylko jeden z argumentów, aby już teraz skontaktować się z autoryzowaną stacją dealerską Ducati. Dla Klientów, którzy w zimie odwiedzą  nasze serwisy przygotowaliśmy pakiet dodatkowych korzyści:

  • usługę door-to-door: bezpłatny odbiór motocykla od Klienta i odwiezienie go pod wskazany adres po wykonanej usłudze serwisowej, w odległości do 100 kilometrów od najbliższej stacji dealerskiej*
  • kompleksową weryfikację stanu motocykla według obszernej listy kontrolnej
  • diagnostykę komputerową i wskazanie ewentualnych błędów
  • rabat w wysokości 20% na zakup oryginalnych części eksploatacyjnych Ducati wykorzystanych do obsługi pojazdu w ramach usługi
  • dodatkowy rabat 30% na robociznę wyłącznie dla właścicieli motocykli zarejestrowanych w Polsce przed 1 stycznia 2019 roku
  • sprawdzenie po numerze VIN motocykla możliwości wykonania nieodpłatnych kampanii serwisowych
  • pomoc w skonfigurowaniu aplikacji MyDucati w telefonie, dzięki której można szybko i łatwo uzyskać dostęp do historii serwisowej swojego motocykla i sprawdzić kolejny zaplanowany serwis

*Jeśli odległość od stacji dealerskiej jest większa niż 100 km, prosimy o kontakt celem ustalenia indywidualnych warunków.

Z promocji mogą skorzystać właściciele wszystkich motocykli marki Ducati bez względu na ich pochodzenie i wiek, którzy zamówią jedną z następujących usług: przygotowanie pojazdu do sezonu, wykonanie przeglądu gwarancyjnego lub bieżącej naprawy.

Umów się na wizytę w naszym serwisie Ducati pomiędzy 15 grudnia 2022 roku a 16 stycznia 2023 roku, aby wcześnie rozpocząć sezon motocyklowy i cieszyć się swoim motocyklem już od pierwszego słonecznego i ciepłego dnia!

Wojciech Żmuda
📞 +48 502 428 503
📧 serwis@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#DucatiService #Ducati #MotoMioSerwis

Pozostaw komentarz