Zimowa akcja serwisowa Ducati 2022

Zimowa akcja serwisowa Ducati 2022

Zimowa akcja serwisowa Ducati

W okresie zimowym niewielu Klientów serwisuje swoje motocykle, bo maszyny czekają w garażach na rozpoczęcie nowego sezonu. Wraz z nadejściem wiosennej aury rozpoczynają się próby umówienia się na przedsezonowy przegląd, ale wówczas spotykamy się z sytuacją, że kolejki do autoryzowanych warsztatów mogą być wydłużone ze względu na duże obłożenie. Jeśli w tym roku chcesz wyjechać na drogi od razu, gdy tylko temperatura i warunki atmosferyczne będą na to pozwalały, proponujemy zarezerwowanie wizyty w zaprzyjaźnionym serwisie Ducati już teraz i skorzystanie z wielu dodatkowych profitów, jak darmowy transport maszyny do i z serwisu.


Zima to najlepszy czas, aby wykonać bieżące naprawy, wymienić zeszłoroczny olej i zadbać w ten sposób o odpowiednią ochronę silnika oraz zamontować nowe części eksploatacyjne, jak klocki hamulcowe, filtry czy akumulatory, które zagwarantują bezproblemową, przyjemną i bezpieczna jazdę.


Krótki czas oczekiwania na wizytę w serwisie to tylko jeden z argumentów, aby już teraz skontaktować się z autoryzowaną stacją dealerską Ducati. Dla Klientów, którzy w zimie odwiedzą nasze serwisy przygotowaliśmy pakiet dodatkowych korzyści:


• usługę door-to-door: darmowy odbiór motocykla od Klienta i odwiezienie go pod wskazany adres po wykonanej usłudze serwisowej;
• kompleksową weryfikację stanu motocykla według obszernej listy kontrolnej składającej się z 16 punktów;
• diagnostykę komputerową i wskazanie ewentualnych błędów;
• rabat w wysokości 20% na zakup oryginalnych części eksploatacyjnych Ducati wykorzystanych do obsługi pojazdu w ramach usługi;
• pomoc w skonfigurowaniu aplikacji MyDucati w telefonie, dzięki której można szybko i łatwo uzyskać dostęp do historii serwisowej swojego motocykla i sprawdzić kolejny zaplanowany serwis.


Ofertą zimowej akcji serwisowej objęte są wszystkie autoryzowane stacje obsługi Ducati. Z promocji mogą skorzystać właściciele wszystkich motocykli marki Ducati bez względu na ich pochodzenie i wiek, którzy zamówią jedną z następujących usług: przygotowanie pojazdu do sezonu, wykonanie przeglądu gwarancyjnego lub bieżącej naprawy.

Zimowa akcja serwisowa Ducati

Umów się na wizytę w Moto Mio pomiędzy 17 stycznia a 17 lutego 2022 roku, aby wcześnie rozpocząć sezon motocyklowy i cieszyć się swoim Ducati już od pierwszego słonecznego i ciepłego dnia.


W trosce o wspólne bezpieczeństwo, ze względu na wysokie statystyki zakażeń koronawirusem, zalecamy wcześniejsze umówienie telefoniczne wizyty w serwisie, skorzystanie z transportu motocykla oferowanego przez dealera, a także przestrzeganie aktualnych zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy również do odwiedzenia konfiguratora motocykli, a także zapoznania się z aktualnymi katalogami akcesoriów i odzieży Ducati.

#DucatiPolska #DucatiCares #SafetyFirst

Planujesz kupić Ducati? Sprawdź, co mamy: https://krakow.ducatipolska.pl/pl/

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

Pozostaw komentarz